Menu
Your Cart
Ücretsiz site analizi ve firma online strateji ve pazarlama keşfi talebi için, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

E-İhracat Danışmanlığı

E-İhracat Danışmanlığı

Çok avantajları bulunan e-ihracat, konusunda Denizli firmalarımızın en önemli sorun bilgi eksikliği ve nereden başlayacaklarını bilememeleridir.

Pazarlar konusunda bilgiye ulaşamama, hedef kitlenin analiz edilememesi, yurt dışı müşteri satın alma davranışları yeteri kadar bilinmemesi, rekabet analizin yapılamaması ve bunun gibi birçok sorun firmaların e-ihracat girişlerini veya büyümelerini etkilemektedir.

E-İhracat Hizmetimiz

Size vereceğimiz e-ihracat danışmanlık hizmetleri ile tüm dünyada en doğru verilere ulaşmanıza, doğru hedef kitleye uygun ürünleri, uygun global platformlarda satmanıza yardımcı oluruz.

Desteğimiz ile “e-ihracatta pazarı nasıl araştıracağım, hangi ülkelerde ürünlerimi satabilirim, ürün satacağım ülkelerdeki rekabet seviyesi nedir, tüketicilerin davranışları nelerdir, hangi yazılım araçlarını kullanmalıyım, e-ihracat içi web sitem uygun mu, satılan ürünlerin lojistik, depolama ve kargosu nasıl olacak, bütçem yetecek mi maliyetlerim nedir, hangi platformlarda ve pazar yerlerinde yer almalıyım?” gibi birçok sorunuza en doğru stratejiyi alırsınız.

Ücretsiz site analizi ve firma online strateji ve pazarlama keşfi talebi için, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Denizli e-ticaret danışmanlık ajansı olarak yerinizde firmanız için ücretsiz keşif yapıp sorularınıza cevap verebilir dilerseniz bizle çalışabilirsiniz.

Pazar hariç her gün saat 09:00 ve 17:00 arası ofisteyiz.

7/24 Whatsapp ve Mail yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Ekibimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.

İletişim :

Telefon ve Whatsapp : 0 555 086 43 90

E-mail : info@e-danismani.com

İlgili Satış Pazarlama Sorumluları

Musa Gültekin Çavuşoğlu

Şükrü Bayraktar

Web sitemiz : https://e-danismani.com

Bloğumuz :https://eticaretdenizli.com

E-İhracat Danışmanlığı

Bu kategoride ürün bulunamadı.